soUNI

Liga Imperialna

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-08-19 12:15:47

kaariel

Gość

Prośba o przyjęcie do sojuszu, podanie rekrutacyjne...

1. Twój nick:...........kaariel.......

2. Poprzedni (-e) nick (-i):............-............

3. Nick na głównym forum OGame.pl:............-...............

4. Poprzedni (-e) sojusz (-e): ..............-.............

5. Koordynaty Planety Matki:........... [1:319:12]...............

6. Ilość punktów:.............15...............

7. Miejsce w statystykach:...........9.727..............

8. Ilość Księżyców oraz ich koordynaty (pole obiązkowe tylko jeżeli posiadasz księżyc):........0..........

9. Czas poświęcany dziennie na grę w OGame: ...............kilka godzin...............

10. Od kiedy grasz w OGame i na tym koncie ?: .............od 18.08, od popołudnia.................

11. Twój styl gry (eco, farming, złomy...): ...........eco..............
....
12. Wiek: ................15..................

13. Nr GG: .................9502611...............

14. Dlaczego my? .......dostałem od was wiadomość/zaproszenie do sojuszu na ogame, poza tym szukam sojuszu już od wczoraj więc jest to dla mnie nie tylko dogodna sytuacja z której chciałbym skorzystać, ale także sposób na przynajmniej częściowe uniknięcie ataków z zewnątrz.........

15. Czego oczekujesz od UNI TEAMU? .......wyrozumiałości, pomocy w razie zagrożenia, stwarzania możliwości do walki w razie wojny/ataku/ochrony kogoś z sojuszu.......

16. Rozwiń i wyjaśnij skrót "FS" ? .........FS - Flote Save, obrona (ochrona) floty gdy nie ma mnie na Ogame, skoordynowanie czasu powrotu floty z moim wejściem na konto............

 

#2 2008-08-19 12:21:22

zochus1

Administrator

1050087
Call me!
Skąd: Planeta obok
Zarejestrowany: 2008-08-18
Posty: 76
Punktów :   

Re: Prośba o przyjęcie do sojuszu, podanie rekrutacyjne...

Nadajesz się i dlatego cię przyjmuje. skontaktuj się ze mną jak tylko złożysz podanie i zostaniesz przyjęty


Gdyby carlsberg organizował wesela to były by to najlepsze wesela na świecie. Lecz tak nie nie jest.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.thawmods.pun.pl www.saas.pun.pl www.wtd.pun.pl www.hentai-world.pun.pl www.ekonomiakpsw.pun.pl